Haberler nasıl hazırlanıyor

Haberler nasıl hazırlanıyorGelin, Dr.Abut TV'de 'Haberler nasıl hazırlanıyor?' sorusunun cevabını izleyelim.

Abut TV'de haberler Türkçe İnglizce ve Almanca olarak yayınlanıyor. Bu video'da Sayın Alp Buğdaycı'nın anlatımı ile sdüyolarımızı tanıyacak ve bir haberin nasıl hazırlanıp çekildiğine şah,t olacaksınız...

Yayın Tarihi:9.03.2011     İzlenme Sayısı:107918

| Sitene Ekle
Bu bölümün diğer konularına bak...
Bu bölüm hakkında sizden gelenler:
Soru-Yorum YazSende Soru-Yorum Yaz

Merhaba Özlem hanım ben Gaziantepli hayranınız. Özlem hanım aynen dediğiniz gibi merakımı giderdiniz. Hem de nnasıl giderdiniz anlatamam.O ne çalışma o ne gayret. Stüdyonuza da bayıldım. İsmimi anons etmeniz ise çok büyük nezaket. Sonsuz teşekkürler. Benden de bir haber var. Biz otuz kişi otuz olduk. Teşekkürler. Gaziantep'de artık sadece Coşkun değil giderek büyüyen bir hayran gurubunz var. Sizin değiminizle hoşça kalın, sağlıklı kalın....

Özlem hanım biz Eskişehirliler. Stüdyonuza bayıldık. Hele bahçe. Sanki cennetten bir köşe. Grubumuz şimdi daha da heyecanlı.

Ben Adanadan Necati'yi hatırladınız mı? Hani sık sık yazan hayranınız. Ne diyordum haberleriniz müthiş. Şimdi anlaşılıyor nedeni. Stüdyonuz güzel, gurubunuz ise bir harika. Hele Alp beyin muhteşem sesi ile sunuş konuşması. Tebrikler, sevgiler ve saygılar.

Ordu'dan 20 kişilik hayran gurubunuzdan bir daha merhaba. Haberlerininizin hazırlanmasınaki yoğun çabalarınıza hayran olmamak elde değil. Herkeze sizi anlatıyoruz. Guruba Rize'den de katılanlar var. Onar yirmişer defa izlemeye devam ediyoruz.Yanınızdaki Emily hanımın yüz ifadesi bile işinizi ne kadar önemsediğinizi anlatmaya yetiyor. Görüyorsunuz sizleri en küçük detayına kadar izliyoruz..Ordu'dan Acar ve arkadaşları. Rizeliler de cabası...

Siteniz giderek zenginleşiyor demiştim. Özür dilerim. Ben bu kadar harika ve sevimli bir yer görmedim. Şimdi daha çok beyendik. Haberler zaten müthiş. Stüdyoyu ve çalışanları gördükten sonra hayranlığımız daha da arttı. Mersin'li hayranlarınızdan kucak dolusu sevgiler..


Özlem hanım ben Münih'deki hayranınız Ümran. Tekrar ediyorum. Almanca haberlerinize neden ara verdiniz? Hala bekliyorum. Alman komşulara götermek istiyorum demiştim ya. Almanca nasıl konuşulur görsünler diye.

Hani, yok haberlere neden film degilde resim konuyormuş diyenler vardı ya, gördünüz mü mükemmelliği. Film koyulsa ne olur yani. Elazığ'dan Süreyya...

Denizli. ekibinize ve stüdyolarınıza hayran kaldı. Şimdi ben artık bir değil on kişiyim. Ha ismimi de söyleyeyim. Ben hayranınız Ceyda..

Size ve ekibinize başta Mehmet Abut olmak üzere sonsuz teşekkürler. Süper bir gurubunuz var. Lütfen devam edin. Diyarıbakır'dan Remzi ve arkadaşları.

O ne ses Allahım. Alp Buğdaycı'dan söz etmek istiyorum. Özlem hanım onu nasıl kazandırdınız gurubunuza. Size hayranlığımız giderek artıyor. Beşiktaş'taki hayranlarınız adına Rasim..

Öyle bir gurup kurmuşunuz ki saşırdık. Nerde ise herkez her şeyi yapabiliyor. Başta siz tabii. Örneğin sizi bahçedeki panoyu sunarken gördüğümde hayranlığım daha da arttı. Öyle güzel bir sunuştu ki. Doğaçlama ancak bu kadar yapılabilir. Çekim güzel, kurgu olağan üstü. Daha çok şeyler yazmak isterdim ama abarttığımı sanabilirler denilmesinden çekiniyorum. Böyle düşünenler yemesinle içmesinler, geçsinler Dr. Abut TV'nin karşısına. Hodri meydan.

COPYRIGHT © 2009 Abut Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.

Sağlık TV  ·  Türkçe  ·  English  ·  Deutsch

· Site Yapım: www.sibermedya.com ·