Gonca Güzel

12 Şubat 1979 tarihinde doğdum. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2002 yılında mezun oldum. Hacettepe Üniversitesi'nde Renal Nütrisyon, Enteral-Parenteral Nütrisyon ve İşletme Yönetimi sertifika programlarına katıldım. Boğaziçi Üniversitesi'nde Fitoterapi eğitimi aldım. Bilgi Üniversitesi'nde Emotional Freedom Technique programına katıldım. JCI'ın Prime eğitimini aldım. Bahçeşehir Üniversitesi Kobi Yönetimi MBA programını bitirdim.
Çalışma hayatıma ise ilk kez Usaş Antalya Havalimanı'nda Hijyen Müdürü olarak başladım. Fresenius Medical Care de Renal Diyetisyen olarak böbrek hastaları ile ilgilendim. Taylan Kümeli Sağlıklı Beslenme Merkezi'nde ise Hastalıklarda Beslenme alanlarında çalıştım. Microsoft, Sony, Uno, PWC gibi şirketlere beslenme eğitimi projeleri hazırladım ve yürüttüm.
Elle, Madame Figaro, Infomag, Cosmopolitan, Cesar’s Secret dergilerinde, Vatan Gazetesi ve Hürriyet Gazetesinde makalelerim yayımlandı. CNNTurk, Türkmax, Kanaltürk, Star TV, Radyo Time ,Alem FM, TRT FM ve Radyo Pink te programlara katıldım.
Aralık 2006 da "Büyümek için Beslenmek" adında eğitimi UNO sponsorluğunda ilköğretim okullarında verdim. Mart 2007 de Bahçeşehir Üniversitesi'nde "Beslenme Okulu" sertifika programını açtım. Alternatif ve Fonksiyonel Tıp ilgi alanlarımı oluşturmaktadır. Türkiye Diyetisyenler Derneği ve JCI üyesiyim.


Özel Muayenehane
+90 212 2313878

COPYRIGHT © 2009 Abut Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.

Sağlık TV  ·  Türkçe  ·  English  ·  Deutsch

· Site Yapım: www.sibermedya.com ·