Migren Bandı

Migren BandıHerkesin hayatında mutlaka çekilmez baş ağrıları ile kıvrandığı olmuştur. Alınan ilaçlara rağmen geçmek bilmeyen baş ağrılarına karşı bizi biraz olsun rahatlatsın diye anlımıza koyduğumuz ıslak bezler artık tarih oluyor.

Migren ve baş ağrısı çeken birçok insan, tedavi amaçlı ilaçların yanı sıra, migrenin neden olduğu ağrıları hafifletmek amacıyla soğuk terapi ihtiyacı hisseder. Baş ağrısı çekenlerin başvurduğu klasik soğuk terapi yöntemleri (ıslak bez, buz torbası vb.) hem konfordan uzak, hem de kısa etkili olur. Soğuk Terapi Bantları ise kullanıma hazırdır ve uygulandığı cilt yüzeyinde 6 saate kadar soğutucu etkisini sürdürür. Migren ağrısı çeken kişiler için ideal ve uzun süreli bir soğuk terapi etkisi yaratır.
Migren bantları alnınıza yapıştırdığınızda 6 saate kadar serinletici etkisini koruyan özelliği ile sizi uğraştırmadan rahatlamanıza yardımcı olmaktadır. Herhangi bir ilaç içermediği için her türlü ilaç tedavisi ile birlikte kullanılabilen Soğuk Terapi Bantları'nın her hangi bir yan etkisi de yoktur ve yüksek su oranı ve ateş düşürmeye yardımcı mentollü içeriği ile migren ve baş ağrısı çeken yetişkinlerin yardımına koşmaktadır.
Sürekli desteklemek zorunda olduğumuz buz torbalarına kıyasla kolayca yapıştığı ve kaymadığı için çok pratik olan Soğuk Terapi Bantları 5.5 ph değeri ile cilde dost ve anti-alerjiktir. Çıkarılırken canınızı yakmayacak ve iz bırakmayacak yapıda olan Soğuk Terapi Bantları günümüzü kabusa çevirebilecek baş ağrılarına karşı rahatlatıcı bir etkide bulunacak doğal bir yardımcıdır. Yetişkinler için hazırlanmış Soğuk Terapi Bantları ihtiyaç duyduğunuz soğuk terapi etkisini kullanılır kullanmaz sağlayacak ve sizi eski yöntemlerle uğraşmaktan kurtaracaktır. Bantlar ayrıca yüksek ateşi indirmede, burkulma ve adale ağrılarında da etkin olarak kullanılabilmektedir.
Soğuk Terapi Bantları Kullanım Koşulları aşağıdaki gibidir:
-Kullanıma hazırdır.
-6 saate kadar soğutucu etkisini sürdürür.
-Dondurulmaya ihtiyacı yoktur.
-İlaç içermediği için diğer ilaçlar ile birlikte güvenle kullanılabilir.
-Yapıştırıldığı cilt yüzeyine tutunur ve uygulandığı yerde kalır.
-Uygulanması ve kaldırılması kolaydır, kaldırıldığında ciltte madde bırakmaz.
-Bantlar ayrıca yüksek ateşi indirmede, burkulma ve adale ağrılarında da etkin olarak kullanılabilir.

Yayın Tarihi:19.04.2009     Okunma Sayısı:8577

COPYRIGHT © 2009 Abut Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.

Sağlık TV  ·  Türkçe  ·  English  ·  Deutsch

· Site Yapım: www.sibermedya.com ·